5 страв із "радянським смаком": без чого не обходилося жодне новорічне застілля в СРСРНо новорічне застілля господині готують особливе та смачне святкове меню, яке вразить родину та гостей. Однак, навіть зараз багато хто не може уявити святкування без гастрономічних тенденцій, які виникли в Радянському Союзі.

Страви, від яких віє радянським минулим

Шпроти

Риба, яку раніше вважали делікатесом, стала популярною в СРСР. Бутерброди зі шпротами, обсмаженими на вершковому маслі та прикрашеними маринованими огірками чи зеленню, стали традиційною закускою на Новий рік. 

"Мімоза"

Салат "Мімоза" був обов'язковим елементом радянського святкування Нового року. Завдяки простим інгредієнтам, таким як рибні консерви, цибуля та яйця, ця страва була особоиво популярною в господинь того часу. Салат не лише легко готується, але й має форму, яка нагадує квітку мімозу.

"Олів'є"

Цей салат став визначним для радянської епохи. Більшість мешканців Союзу не могли дозваолити собі приготування оригінальної французької страви. А тому, за допомогою таких доступних продуктів, як горошок та ковбаса, господині створювали оригінальний салат, який, без перебільшень, часто готували по декілька кілограмів. Він став символом прагнення до "делікатесів" та неординарних страв на святковому столі.

Оселедець під шубою

Схожий на "Олів'є", цей салат став популярним завдяки доступності інгредієнтів. Для його приготування достатньо оселедця, буряків, картоплі та майонезу. Саме тому ця страва стала перлиною радянського столу. Його смак і аромат наповнені атмосферою традицій тих часів.

Котлети

У СРСР не всі мали можливість придбати дороге м'ясо, тому звичайні фаршеві котлети стали альтернативою. Господині використовували хліб, картоплю, цибулю, щоб додати "маси" до м'яса. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW