Довгождана автівка так і залишилась мрією: коростенські поліцейські розслідують шахрайствоДнями до поліції надійшло звернення від 44-річної жительки Іршанської громади, яка повідомила, що купуючи авто з-за кордону, переказала понад 374 тисячі гривень на різні рахунки, вказані «автодилером».

Надалі посередник перестав виходити на зв’язок, тож ні транспортного засобу, ні повернення грошей вона не дочекалась.

Поліцейським заявниця розповіла, що 27 грудня її чоловік знайшов оголошення у мережі «Інтернет» щодо доставляння автомобіля з-за кордону. Він зв’язався з продавцем, слухавку взяв чоловік та повідомив, що може допомогти придбати будь-яке авто.

Тож, вказавши всі бажані характеристики автомобіля, майбутні власники одразу ж внесли завдаток на банківську картку, надану «посередником» з оголошення. За два дні жінка самостійно зробила ще кілька платежів на чотири різних рахунки. «Посередник» щоразу переконував, що такі суми необхідні для швидкого та вдалого завершення купівлі. Однак після отримання коштів він обірвав всі зв’язки.

Відтак слідчі розпочали досудове розслідування за ч. 3 ст. 190 (Шахрайство) КК України та встановлюють причетних до ошуканства.

Водночас поліція вкотре наголошує, що при здійсненні вартісної покупки необхідно особисто зустрічатись з продавцем, перевіряти відповідні документи на здійснення послуг, укладати офіційні угоди з обумовленням вартості та строків виконання замовлення. Не переказуйте кошти на невідомі рахунки без жодних гарантій виконання обіцяного!

Будьте обачними та не дозволяйте себе ошукати!

Коростенське районне управління поліції

Довгождана автівка так і залишилась мрією: коростенські поліцейські розслідують шахрайство, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW