"В українців є шанс отримати бронювання від мобілізації у 2024 році": для відстрочки потрібна лише одна умоваВ Україні посилюється мобілізація. На фоні внесення до Верховної Ради законопроекту №10378 про вдосконалення окремих питань щодо призову, військового обліку та проходження військової служби у суспільстві назріли тривожні настрої. Зокрема, зміни чекають і на заброньованих працівників, які на сьогоднішній день мають відстрочку від мобілізації.

Як інформує "biz/today/ua", у законопроекті сказано, що бронюванню підлягатимуть лише співробітники підприємств, у яких середня зарплата вища за 35 тис. грн, що вдвічі більше від середнього показника по країні на сьогоднішній день.

Фактично, якщо ці зміни до законопроекту будуть внесені, то призову зможуть уникнути лише співробітники банків та страхових компаній, де висока офіційна середня зарплата. Адже більшість українців отримують свої вищі за середню зарплату "в конвертах". А ті ж працівники критичної інфраструктури, енергетики, транспорту, сільського господарства підлягатимуть мобілізації, адже їхні зарплати набагато нижчі.

Бронювання від мобілізації у 2024 році: яку зарплату потрібно буде мати, щоб отримати відстрочку

Бронювання від мобілізації у 2024 році: яку зарплату потрібно буде мати, щоб отримати відстрочку

У такому разі розпочнеться масовий відтік персоналу з багатьох підприємств, чиї працівники зараз мають відстрочку. Це у свою чергу призведе до падіння виробництва та скорочення податкових відрахувань до бюджету України, які і є основним джерелом фінансування ЗСУ.

Також в уряді хочуть оновити саму процедуру бронювання громадян від мобілізації, зробити її більш прозорою та цифровізованою. Адже на сьогодні часто терміни узгодження броні затягуються на місяці, багато часу йде на уточнення даних. Е-бронь допоможе прискорити цей процес.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW