Завдяки грантам на Чернігівщині з'явилося майже 600 робочих місцьПрограма урядового проєкту єРобота «Власна справа» діє вже з липня 2022 року. З цього періоду грантові кошти на започаткування власної справи отримало 260 мешканців Чернігівщини. Сума складала від 50 до 250 тис. грн., в залежності від кількості створених робочих місць, що є ключовою вимогою програми. Загальна сума фінансової підтримки в області склала 61,8 млн грн. Завдяки схвалем бізнес-проєктам, на Чернігівщині з’явилося до 600 робочих місць.

У 2023 році грантові кошти, загальною сумою 42,7 млн грн отримали 179 жителів області. Вони мають створити 420 робочих місць.

Серед переможців 67% - це вже діючі підприємці, 10% - юридичні особи, а решта – новачки у бізнесі.

Найбільша кількість бізнес-ідей реалізується у переробній промисловості, торгівлі, ремонті автотранспортних засобів, організації харчування. Переможці використають грантову підтримку, переважно, для придбання обладнання та меблів, закупівлю сировини та матеріалів, оплату оренди і реклами.

Завдяки проекту «Власна справа» у Чернігівській області з’являються швейні цехи, кав’ярні, пекарні, салони краси, автомайстерні, заклади харчування, спеціалізовані фермерські господарства, дитячі освітні, фізкультурно-оздоровчі та розважальні студії. Вдається реалізувати бізнес-ідеї, щодо виробництва паливних пелет, бетону, твердопаливних котлів, рослинної олії та напівфабрикатів. Розширюються такі сфери послуг, як із деревообробки, зеленого туризму, ландшафтного дизайну, клінінгові, кейтерингові, будівельні та ремонтні.

У 2023-му стартувала ще одна програма в рамках урядового проекту єРобота – «Грант для ветеранів». Учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни можуть отримати гранти на бізнес до 1 млн грн., а члени їх родин – до 500 тис. грн. Наразі вже 5 переможців з області готуються розпочати власну справу.

Для того, щоб отримати мікрогрант, потрібно подати заяву та бізнес-план через портал Дія https://is.gd/KT7RoW, отримати позитивну оцінку ділової репутації «Ощадбанком», пройти онлайн-співбесіду з фахівцями обласного центру зайнятості та дочекатися остаточного рішення Державного центру зайнятості.

Майте на увазі, що повернення коштів відбувається шляхом сплати податків і зборів, зокрема за працевлаштованих осіб.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW