Як росія шукає своїх прихильників серед румунів Чернівецької областіРосія періодично повертається до вже відпрацьованих пропагандистських методичок. Одну з них вона вже протягом тривалого часу застосовує і на території Чернівецької області, а також Румунії, яка межує з нею.

Росія намагається просувати свої наративи щодо утисків нацменшин в Україні. Подібний прийом рф вже застосовувала напередодні вторгнення на схід нашої країни, але вона до нього періодично повертається знову. Так відбувається і на території Чернівецької області серед українських румунів.

Аби обговорити цю тему, ми запросили до себе на подкаст фотографа з Чернівців Едгара Каланчу, який є українським румуном і фактично представляє румунську діаспору в Україні.

У розмові він розповів про те, як в його рідному селі розповсюджувалися наративи про утиски в Україні, про вхід до складу іншої держави, про правильність ігнорування державної мови.

Наш співрозмовник поділився спогадами про те, що дітям розказували в його школі, коли він опанував українську мову і коли почав усвідомлювати, що щось не так із тим, що озвучували його односельці у розмовах, та проповідували у місцевих церквах.

Тож вмикайте наш подкаст, і там ви про все це почуєте:AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW