"18 500 грн зарплати на місяць": роботодавці кличуть працювати українців, яким вкрай сильно потрібна роботаВ Україні зростає попит на кваліфікований персонал. Роботодавці намагаються підвищувати заробітну плату, щоб залучати співробітників. Названо найзатребуваніших спеціалістів, яким пропонують високий дохід.

Як інформує "biz.today.ua", у нашій країні відчувається дефіцит професіоналів у сферах будівництва, медицини, фармацевтики та виробництва. Про це заявив співзасновник та СЕО Work.ua Артур Міхно.

За словами експерта, найзатребуваніші вакансії — електриків та водіїв-механіків. Є потреба у цих фахівцях є як у тилу, так і в армії. Лідируючу позицію займає сфера обслуговування та все, що стосується продажів.

"Це можуть бути люди, які працюють у телефонних продажах, можуть бути безпосередньо продавці у магазинах", - зазначив Міхно.

Аналітик наголосив, що в Україні за рік суттєво збільшилися зарплати. Спостерігається приріст на 23-50% залежно від галузі.

Значно побільшало пропозицій для водіїв. Артур Міхно зазначив, що середній розмір заробітної плати – він становить 18 500 грн. При цьому прибутки жителів різних регіонів відрізняються.

Нагадаємо, що у ІІІ кварталі 2023 року середньомісячна зарплата в Україні збільшилася на 22,7% порівняно з аналогічним періодом 2022 року. Зараз вона становить 17 937 грн. Відповідні дані надала Державна служба статистики.

Робота в Україні: названо найзатребуваніших спеціалістів з високими зарплатами

Робота в Україні: названо найзатребуваніших спеціалістів з високими зарплатами

Нині кількість відгуків на одну вакансію на ІТ-ринку перевищує середній показник ринку праці у 20-30 разів. Дефіцит кадрів у критичних галузях може призвести до перегляду умов бронювання чоловіків або відкликання з фронту представників деяких професій.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW