Попри війну Київщина залучає міжнародні інвестиції : реалізовано масштабні проєктиПопри війну Київщина залучає міжнародні інвестиції : реалізовано масштабні проєкти (брифінг КОВА) , фото-1

В 2023 році в Київській області було реалізовано декілька масштабних інвестиційних проєктів. Про це під час брифінгу повідомила директор департаменту економіки Наталія Погребна. 
У Вишневому було завершено будівництво комплексу для відвантаження цементу компанією CEMARK, яка входить до групи CRH – світового лідера у виробництві будівельних матеріалів. Щорічно комплекс зможе приймати, зберігати та відвантажувати автотранспортом 450 тис. т цементу. Передбачена також автоматизована лінія пакування та палетизації. Відкриття терміналу дозволило створити 80 нових робочих місць. Загальна сума інвестицій складає 34 млн євро.
Також у с. Калинівка Фастівського району Групою Kronospan побудовано логістичний центр. У проєкт було інвестовано понад 20 млн євро. Наразі логістичний центр розміщується на 15 га площі, має у своєму розпорядженні об’єкти та потужності, які може надати партнерам.
Крім того, у с. Гатне Фастівського району компанією Karcher завершено будівництво офісного комплексу. Крім офісних приміщень у ньому будуть діяти найбільший в Україні Karcher Центр, інноваційний навчальний центр Karcher Академія та сервісний центр для обслуговування техніки відомого виробника. Сума інвестицій становить 171,3 млн грн. Компанією створено 150 робочих місць.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW