Сьогодні 26 громад Житомирщини отримали новенькі шкільні автобуси, — ФОТОСьогодні 26 громад Житомирщини отримали новенькі шкільні автобуси.

Впродовж двох останніх років парк шкільних автобусів зменшився.

Про це інформує Голова Житомирської ОВА Віталій Бунечко:

«Частину транспорту ми передали на потреби оборони нашої країни.

Відтоді держава, обласна влада та громади робили усе необхідне для відновлення шкільного автопарку. Адже від цього залежить чи підуть наші діти до школи, чи будуть мати доступ до освіти в очному форматі, чи сядуть вони за парти разом зі своїми однолітками.

Минулого року ми отримали 22 автобуси від міжнародних партнерів і ще 15 було закуплено територіальними громадами самостійно. А вже сьогодні, у переддень Нового року, я з великим задоволенням передав новенькі автобуси для 28 закладів загальної середньої освіти області».

Варто зауважити, що на реалізацію проєкту спрямовано майже 92 млн грн: державою було виділено 47 млн грн та понад 45 млн грн виділено громадами.

Інвестиції в освіту - це інвестиції в майбутнє нашої країни. Нові автобуси не лише полегшать підвіз учнів та педагогів до шкіл і садочків, але й відкриють для них нові можливості та перспективи. Впевнений, що ми продовжимо спільну роботу з відновлення парку шкільних автобусів області!

«Дякую всім, хто працював над здійсненням цього проєкту. Також велика подяка кожному, хто вірить у силу освіти та підтримують нас у здійсненні цих важливих кроків», - підсумував очільник Житомирщини.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW