На Миколаївщині бухгалтера однієї з лікарень підозрюють у витрачанні 1,7 мільйонівУ Миколаївській області бухгалтер одного з медичних закладів Первомайська  підозрюється у надмірному витрачанні коштів з рахунку медичного закладу на суму понад 1,7 мільйонів гривень.

Як повідомляє Миколаївська обласна прокуратура, жінка з квітня 2020 року по грудень 2021 року, нехтуючи своїми службовими обов’язками, не перевірила правильність здійснення нарахувань додаткових доплат 151 працівнику медичного закладу. Унаслідок чого спричинено надмірне витрачання коштів з рахунку медичного закладу на суму понад 1,7 млн грн.   

За процесуального керівництва Первомайської окружної прокуратури повідомлено про підозру бухгалтеру одного із медичних закладів міста Первомайська у неналежному виконанні службових обов'язків, що завдало істотної шкоди державним інтересам, яке спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України). 

За скоєний злочин жінці загрожує до п’яти років ув’язнення.

Нагадаємо, вищий антикорупційний суд засудив до 8 років позвавлення волі екс головного інженера "Миколаївоблтеплоенерго"AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW