За рік у Миколаєві проліковано близько 160 осіб з туберкульозом, з них 7 дітейЧерез військові дії та спричинену ними масову міграцію населення туберкульоз знову стає масовим в Україні. Миколаївців закликають не нехтувати щепленнями, адже від цього залежить життя та здоров'я.

Як повідомила начальниця управління охорони здоров'я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай, передає прес-служба міськради, за 2023 рік в Миколаєві проліковано близько 160 осіб з туберкульозом, з них семеро — це діти. Шамрай зазначає, що миколаївці повинні хоча б раз на рік оглянутись у лікаря на предмет прихованого туберкульозу:

- Ми провели координаційну раду по туберкульозу, де були чітко визначені ті завдання, які повинна виконувати освіта, соціальний захист. Всі люди повинні пройти медичний огляд, звернутися до сімейного лікаря і хоча б раз нарік мають бути оглянуті на предмет прихованого туберкульозу

Ірина Шамрай додала, що наразі є випадки позалегеневого туберкульозу, який набагато гірше піддається лікуванню.

Цього року був випадок туберкульозу хребта у 8-річного хлопчика. Йому в київському ОХМАТДИТі зробили операцію та поставили стабілізуючу систему.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Миколаєві було зареєстровано більше 360 випадків сказу серед тваринAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW