До 15 років позбавлення волі засуджено жителя Житомирщини за зґвалтування двох дітейЗа публічного обвинувачення ювенального прокурора Коростишівської окружної прокуратури 26-річного місцевого жителя визнано винним у зґвалтуванні дітей, вчиненому повторно щодо малолітнього хлопчика (ч. ч. 3, 4, 6 ст. 152 КК України).

Його засуджено до 15 років позбавлення волі.

Прокурор у суді довів, що особливо тяжкі злочини стосовно двох сусідських хлопчиків, неповнолітнього та малолітнього братів, скоїв житель Житомирського району.

Насильницькі дії над сусідськими хлопчиками, які є рідними братами, вчиняв неодноразово.

У липні 2019 року він під вигаданим приводом покликав неповнолітнього (з ним пішов і менший брат) до напівзруйнованої будівлі, що на околиці села. Коли потерпілі опинилися у закинутому приміщенні наодинці з обвинуваченим, він пригрозив старшому фізичною розправою та зґвалтував його. При цьому залякав, щоб нікому не розповідав.

Тоді ж сексуальне насильство скоїв і над меншим хлопчиком, скориставшись його безпорадним станом та неусвідомленням, у міру свого малолітнього віку, характером дій, які з ним вчиняють. Згодом, у липні 2021 року, вивіз потерпілого на мопеді у поле, де повторно зґвалтував. За мовчання малолітньому купував морозиво, подарував мобільний телефон.

Свою вину в суді обвинувачений не визнав.

З дня затримання – і до набуття вироком законної сили перебуває під вартою.

Інформацію про засудженого внесено до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та статевої недоторканості малолітньої особи.

Пресслужба Житомирської обласної прокуратуриAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW