Відомий американський режисер зізнався, що має українське коріння — рідні знаменитості були вихідцями з ЖитомирщиниВідомий американський режисер зізнався, що має українське коріння.

Рідні знаменитості були вихідцями з Житомирської області.

Відомий американський режисер Майкл Манн, який працював над фільмами "Останній з могікан", "Феррарі", "Сутичка" та інших, зізнався, що має українське коріння.

Про це повідомляє tsn.ua з посиланням на The Village.

Як виявилося, рідні знаменитості жили в місті Овруч, Житомирська область. Однак у першій половині 20 століття вони емігрували до США та Аргентини. За словами Манна, він про це навіть не здогадувався, допоки йому не розповів бразильський режисер з українським корінням Гектор Бабенко.

"У мене дійсно є дещо, що тісно поєднує мене з Україною. Уся моя родина походить із міста Овруч. Коли мій дідусь залишив Україну й вирушив до США, дві його сестри емігрували до Аргентини разом із дідусем і бабусею Гектора Бабенка. Я не знав про це, поки не познайомився з ним, він розповів мені цю історію", - зізнався Майкл в інтерв'ю The Village.

Американський режисер зізнався, що неабияк переймається долею України у війні з Росією та стежить за новинами.

"Я стежу за боротьбою, яку зараз веде Україна. Бережіть себе, хай вам щастить. До речі, нещодавно я подивився документальний фільм Шона Пенна "Суперсила", це надзвичайна стрічка", - поділився режисер.

Майкл Манн / Фото: Associated Press

Валерія Сулима, tsn.ua

Відомий американський режисер зізнався, що має українське коріння — рідні знаменитості були вихідцями з Житомирщини, фото-1

Майкл Манн / Фото: Associated PressAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW