Як додати фізичну активність до щоденного розкладуЗдорове тіло — це ключ до щасливого життя. А отримати цей ключ можна, якщо не забувати приділяти час фізичним вправам!

Доросла людина повинна щодня бути фізично активною. Рекомендується приділяти принаймні 150 хвилин активності середньої інтенсивності або 75 хвилин активності високої інтенсивності на тиждень.

Перш ніж вводити суттєві зміни, проконсультуйтеся зі своїм сімейним лікарем щодо виду й інтенсивності фізичної активності, згідно зі станом вашого здоров'я.

Ми підготували три корисні поради, як поступово включити фізичну активність у свій щоденний розклад:

Поставте мету: визначте, чому ви хочете бути більш активними. Можливо, для покращення фізичного здоров'я, збереження здорової ваги, розслаблення чи отримання додаткового заряду енергії.

Буденні справи: додайте просту активність у свій розклад. Якщо не можете знайти час на спорт, постарайтеся ходити пішки на роботу, активно проводити час з дітьми, довше вигулювати собаку, танцювати, поки миєте посуд, займатися йогою, поки дивитеся телевізор. Активність може бути будь-якою. Перегляньте свої звичні справи й обов'язково знайдете їй місце. І повірте, це може бути дуже весело!

Перерви на роботі: якщо у вас сидяча робота, спробуйте вставати й робити коротку розминку щогодини. Щоб не забувати, можна поставити будильник на телефоні.

Щоб отримувати ще більше корисної інформації про те, як приділяти собі час, переходьте за посиланням і підписуйтеся на наш чат-бот «Час на себе»:

  • Telegram:https://t.me/chasnasebe_bot
  • Viber:https://pipe.bot/viber/17905

Запам'ятайте, що навіть невелика фізична активність може допомогти покращити ваше фізичне та психологічне самопочуття. Не відкладайте це на потім — сьогодні чудовий день для нових починань.

Кампанія впроваджується консалтинговою агенцією One Health в межах проекту Розбудова стійкої системи громадського здоров’я, який виконується організацією Pact Ukraine: building the world of equal opportunities та фінансується американським народом через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID - US Agency for International Development)

Житомирський Оцкпх

Як додати фізичну активність до щоденного розкладу, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW