Ветерани отримають понад 200 мільйонів підтримки наступного року205 мільйонів гривень підтримки отримає ветеранський бізнес від Українського ветеранського фонду Міністерства у справах ветеранів України. Відповідна сума закладена до держбюджету на 2024 рік.

Про це повідомляє Житомирська обласна рада з посиланням на Український ветеранський фонд Мііністерства у справах ветеранів України.

Кошти за конкурсною програмою отримають ветерани-підприємці, а також громадські організації, які надають послуги ветеранам та їхнім родинам.

Як зазначають в Українському ветеранському фонді у 2024 році пройдуть конкурси фінансування ветеранського бізнесу, продовжиться програма відшкодування витрат для бізнесу «20 тисяч», а також заплановані нові програми навчання та менторської підтримки для підприємців. Загальна сума в 205 мільйонів гривень, виділена на 2024 рік, стане значним внеском у підтримку ветеранів, їх реінтеграції та розвитку ветеранського бізнесу в Україні, аби кожен зацікавлений ветеран чи ветеранка змогли реалізувати свої проєкти.

Окрім бізнесу, фінансову підтримку також отримають громадські організації, які надають соціальний супровід ветеранів і їхніх родин, забезпечують менторську підтримку ветеранського бізнесу, залучають ветеранів до активного способу життя, сприяють психічному та фізичному здоров’ю.

Нагадаємо, Український ветеранський фонд другий рік поспіль проводить конкурсні програми «Варто», за якими ветерани та родичі полеглих захисників і захисниць можуть отримати від 500 тисяч до 3 мільйонів гривень на розвиток власної справи. Протягом двох років 160 ветеранських проєктів та 37 громадських організацій перемогли у конкурсних програмах «Варто».

Житомирська обласна рада

Український ветеранський фонд

Мііністерства у справах ветеранів УкраїниAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW