У школах Маріуполя героїзують бойовиків, які знищували місто, - ФОТОУ маріупольських школах окупанти встановлюють меморіальні дошки бойовикам, які приймали участь у захопленні міста.

Про це повідомила пресслужба Маріупольської міської ради.

"У місті продовжують намагатися нав’язати викривлене бачення війни. У першу чергу, це роблять через школи. Адже дітей легше деукраїнізувати", - зазначили у міськраді.

На стіні школи №65 з'явилася меморіальна дошка на згадку про колишнього учня навчального закладу – старшому сержанту Сергію Анікєєву. Він народився в Маріуполі, а в 2014 році пішов воювати за терористів з «днр». У 2022 році брав участь в окупації Маріуполя та знищенні мирного населення. Зрадник був вбитий українськими захисниками у травні 2022 року. 

Тепер портрет вбивці висить на стіні школи. А учням розповідають «про героїчну боротьбу з неонацистами». Чи були такими «неонацистами» загиблі, під час блокади, родичі, друзі та сусіди маріупольських дітей – окупаційні коментатори не кажуть. 

Подібна «героїзація» торкнулася й школи №7. Ще в липні її назвали на честь російського окупанта Романа Кутузова. Він також «асвабаждал» Маріуполь. Його було ліквідовано у червні 2022 року. Біля входу до будівлі встановили бронзове погруддя, а перед входом до закладу – меморіальну дошку.

До речі, в РФ на федеральному рівні заборонили встановлювати меморіальні дошки на фасадах шкіл, щоб не перетворювати навчальні заклади на меморіал. Виходить, що навіть росіяни визнають, що Маріуполь - це не Росія.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTubeAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW