Двоє педагогів з Рівненщини отримають Премії Верховної Ради УкраїниВідповіднеклопотанняРівненськаобласнарадаподала до Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій восени цього року, а в грудні парламентарі ухвалили постанову про присудження освітянам щорічної Премії.

Таким чином, від Рівненщини лауреатами стали представники двох комунальних закладів обласної ради: Павло Тарасович - керівник гуртка «Радіозв’язок»Рівненської Малої академії наук учнівської молодіта директорка обласного Навчально-реабілітаційного центру в міста Рівне Алла Ярмошевич.

Голова Верховної Ради України вручить їм дипломи лауреатів. Також педагогам передбачено грошові винагороди у розмірі шістдесяти прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

Цьогоріч присуджено 44 такіпремії.

Нагадаємо, це щорічна нагорода педагогам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів, яку започаткували з метою піднесення ролі та авторитету педагога в суспільстві, та щоб заохотити вчителів працювати творчо та результативно. Повторно нагорода не присуджується.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW