У Запоріжжі на підтримку обороноздатності та дрони виділили 200 мільйонів гривеньФінансування Програми підтримки обороноздатності та забезпечення безпеки і правопорядку в місті Запоріжжя на 2024 рік складає 150 мільйонів гривень і ще 50 мільйонів гривень закладено на закупівлю дронів для військових частин.

Про це стало відомо під час засідання двадцять другої сесії Запорізької міської ради, передає 061.

Посадовці зазначають, що виділене фінансування допоможе покращити матеріально- технічний стан підрозділів та окремих військових частин Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та інших силових структур.

«Придбання безпілотних авіаційних комплексів різної номенклатури для військових частин Збройних сил України та Національної гвардії України підвищить боєздатність та збереже життя і здоров’я особового складу підрозділів», - зазначається в новій профільній програмі «Повітряна армія Запоріжжя».

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що загальна сума фінансування Програми обороноздатності в цьому році склала майже 272 мільйона гривень.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW