У Хмельницькому роздадуть різдвяні продуктові набориХмельницький міський територіальний центр соціального обслуговування почав видавати пенсіонерам різдвяні продуктові набори. Цього року такі пакунки отримають тисяча чотириста людей, йдеться в сюжеті МТРК «Місто».

У продуктовий набір, який соцпрацівники роздають до свят, входить два кілограми макаронних виробів, ковбаса, м'ясна консерва й дві рибні. Додатково у пакунки кладуть й солодощі. Вартість такого набору – більш ніж 350 гривень.

«Частину продуктів харчування ми отримали як благодійну гуманітарну допомогу, іншу частину придбали за кошти, які вдалося зекономити від проведених тендерних закупівель», - зазначив директор Хмельницького міського терцентру соцобслуговування Дмитро Старцун.

Продуктові набори соціальні працівники вже формують третій рік поспіль. Їх можуть отримати люди, що опинилися у складних життєвих обставинах через похилий вік й інвалідність і мають дохід, який не перевищує 2-х прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб.

Для того, аби отримати продуктовий набір, необхідно звернутись до Хмельницького міського територіального центру соціального обслуговування. При собі потрібно мати оригінал паспорта, ідентифікаційного коду, пенсійного посвідчення, довідки про доходи (для осіб похилого віку та з інвалідністю до 65 років) та за потреби інших довідок. Варто зазначити, що соцдопомогу надають за попереднім записом.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW