Українцям чітко сказали, якими будуть тарифи на газ та електроенергію з 1 січня 2024 рокуУкраїнцям назвали тарифи на газ та електроенергію у 2024 році. Також стало відомо, як змінилася вартість послуг за рік.

Як інформує "biz.today.ua", на початку наступного року тарифи на комунальні послуги залишаться незмінними. Якщо їх і підвищуватимуть, то не з 1 січня. У перший місяць 2024-го тариф на газ змінюватиметься в межах 7,7 та 9,99 грн за кубометр. Це залежить від газопостачальної компанії.

Основним постачальником газу в Україні залишається Нафтогаз. Ця компанія постачає 98% побутових споживачів в Україні. Вона продає блакитне паливо за фіксованим тарифом 7,96 грн. за кубометр, який діятиме до кінця опалювального сезону.

Уряд також продовжив дію зменшеної вартості газу для підприємств, які виробляють тепло та подають гарячу воду.

Українці можуть платити більше за комунальну послугу через свою помилку. Якщо вчасно не подати показання лічильника, у платіжці відображатимуться неправильні відомості. Так, потрібно передавати відповідні дані щомісяця період із 25-го по 5-е число. Навіть якщо споживач якийсь час не користується газом, але не вимикає його подачу, слід зазначати актуальні дані.

Названо тарифи на газ та електроенергію з 1 січня 2024 року

Названо тарифи на газ та електроенергію з 1 січня 2024 року

Тариф на електроенергію

Електрика також не дорожчатиме з 1 січня. Його надаватимуть по 2,64 грн/кВт-година. Цей тариф діє з 1 червня 2023 року. Раніше він не був фіксований. При споживанні до 250 кВт-год на місяць потрібно було платити по 1,44 грн/кВт-год, а за більшого – 1,68 грн/кВт-год.

Неодноразово з'являється інформація про намір влади підвищити вартість електрики, але поки що конкретних рішень немає.

Тариф на газ у 2023 році не змінювали, а електроенергія подорожчала у червні на 69,7%.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW