Україна повернула із окупації ще одного підлітка, - ФОТОУкраїна повернула 17-річного Михайла з окупованої території за сприяння директора Маріупольського коледжу та проекту "Шлях до дому" в рамках зусиль з возз'єднання сімей та повернення дітей.

Про це повідомляє Міністерство реінтеграції.

Як зазначається, близько місяця тому до Мінреінтеграції звернувся директор Маріупольського фахового будівельного коледжу Антон Білай. Він просив допомогти вивезти з ТОТ 17-річного Михайла.

Раніше Білаю вдалося вивезти на підконтрольну територію до вільної України двох студентів-сиріт коледжу. Незважаючи на небезпеку для себе, він особисто поїхав за ними до тимчасово окупованого Донецька.

Для повернення Михайла знадобилося близько місяця. Наразі він у Хмельницькому. Там мешкає його сестра.

Фото Мінреінтеграції/Telegram

В Мінреінтеграції також нагадали: "Якщо ви стали свідком незаконного переміщення дітей на тимчасово окуповану територію або територію рф, обов’язково повідомте про це профільному фахівцю Мінреінтеграції Наталії Ємець за номером: (050) 562-03-13. Також можна зателефонувати на гарячу лінію Національного інформаційного бюро 16-48".

Нагадаємо, 19 листопада в Україну повернувся маріуполець Богдан Єрмохін. Навесні 2022 року його примусово депортували з Маріуполя до РФ. 

Читайте також: 

"Я – "хохол", я повинен "валити" назад". Маріуполець Богдан Єрмохін розповів про життя у депортації

Депортованого з Маріуполя Богдана Єрмохіна повернули до України, - ФОТОAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW