Вимоги 9 мільйонів гривень та евакуації за 30 хвилин: хто стоїть за "замінуванням" школ у ДніпріУ Дніпрі продовжують надходити повідомлення про замінування різних об'єктів. Так, 19 грудня до кол-центру СБУ надійшло повідомлення про те, що у всіх школах міста закладені вибухівки.

Про це повідомляє редакція сайту 056 з посиланням на пресслужбу міської ради Дніпра.

Спеціалісти обстежили 154 об’єкти. Вибухонебезпечних предметів вони у будівлях не знайшли.

Інформація не підтвердилась. 

За даними з власних джерел, цього разу автор повідомлення заявив, що у школах закладені 286 бомб з таймерами. Він вимагав перевести йому на телефон 8 мільйонів 900 тисяч гривень. До цього 17 грудня були повідомлення про вибухівки, які спрацюють через 30 хвилин. Цей час був вказаний, щоб відбулась евакуація дітей.

Хто стоїть за цими повідомленнями

Від початку навчального року в Україні до поліції надійшло 1 288 анонімних дзвінків про загрозу безпеці громадян. З них 708 — мінування закладів освіти. Продовжують вони надходити щодня і зараз. Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець розповів, що це один з елементів гібридної війни. Ба більше, не рідко ворог використовує для таких дзвінків українських дітей.

За цими фактами зареєстрували 273 кримінальні провадження. 

“Ще до початку вторгнення МВС повідомляло: близько 70% таких повідомлень надходили з тот, рф або білорусі. А характер повідомлень, спосіб їх розповсюдження свідчить про цілеспрямовану роботу спецслужб рф, які у такий гібридний спосіб намагаються досягти своїх злочинних цілей для дестабілізації соціальної ситуації в Україні”, — йдеться у повідомленні. 

Омбудсмен Дмитро Лубінець закликав батьків проводити з дітьми роз'яснювальні заходи. Адже хлопчики та дівчатка ведуться на провокації та сприймають це як жарт, чи веселу гру. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW