Вибухи на Дніпропетровщині сьогодні вночі: що відомо станом на заразСьогодні під час повітряної тривоги, яка почалась о 23:12 на Дніпропетровщині було чутно звуки вибухів. Війська рф намагалися атакувати два райони.

Про це повідомляє сайт 056.

О 23:12 Повітряні Сили написали про те, що в напрямку Дніпропетровської області рухаються БПЛА. Після цього місцеві Telegram-пабліки писали про вибухи - як виявилось, спрацювала наша ППО. 

"Мінус 2 ворожих безпілотники (в Криворізькому та Дніпровському районах). Дякуємо захисникам з ПвК Схід за спокійний сон наших дітей", - написав голова Дніпропетровської військової адміністрації Сергій Лисак.

Змушені вкотре нагадати, що надмірна інформаційна увага шкодить Силам оборони України. Звертаємось до цивільного населення, журналістів та лідерів громадської думки: ми воюємо проти підступного ворога, що аналізує наше інформаційне поле з надією отримати відомості, які допоможуть йому в ході війни проти України.  

Тому, перед тим, як щось публікувати, просимо зважити всі ризики, щоб не допомагати ворогу отримати візуальне підтвердження ураження цілей чи здійснити їх дорозвідку.  

Закликаємо не поширювати жодної інформації про роботу підрозділів протиповітряної оборони. 

Дотримуйтеся простих правил оприлюднення інформації:  

  • Не транслюйте переміщення військової техніки  
  • Не знімайте місця обстрілів та роботу ППО  
  • Очікуйте на офіційні коментарі військового командування  
  • Ретельно перевіряйте інформацію через офіційні джерела  

Не ставайте інструментом у руках ворога. Працюйте на державу, а не проти неї. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW