У 2024 році на Житомирщині планується створення навчально-практичних центрів на базі 4 закладів профтехосвітиЖитомирщину з робочою поїздкою відвідав заступник Міністра освіти і науки України Дмитро Завгородній.

Варто зазначити, що у 2024 році на Житомирщині планується створення навчально-практичних центрів на базі 4 закладів профтехосвіти.

Про це повідомляє Житомирська обласна військова адміністрація.

Нині в області вже функціонує 7 таких майстерень. Вони оснащені сучасним обладнанням та покращують підготовлення студентів за професіями, що мають найбільший попит для відбудови країни.

Сьогодні, 20 грудня, з метою ознайомлення з діяльністю таких центрів, на Житомирщині перебував заступник Міністра освіти і науки України Дмитро Завгородній.

У межах робочої поїздки, разом із заступником начальника Житомирської обласної військової адміністрації Юрієм Денисовцем та директоркою Департаменту освіти і науки ОВА Наталією Осипович, Дмитро Завгородній огляну навчально-практичні центри на базі Коростишівського професійного аграрного ліцею, Центру професійно-технічної освіти м. Житомир, Житомирського агротехнічного фахового коледжу, Житомирського медичного інституту Житомирської обласної ради, Бердичівського професійного будівельного ліцею, Професіного-технічного училища №4 м. Бердичева та Головинського вищого професійного училища нерудних технологій.

Довідково. За інформацією Міністерства освіти і науки, для навчання робітничих професій у 2024 році трансформують 100 майстерень закладів профтехосвіти в Україні.

У проєкті державного бюджету на 2024 рік на це передбачено 500 мільйонів гривень.

Для того, аби отримати кошти на будівництво майстерень, заклади змагатимуться на конкурсі.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW