Кияни вимагають звільнити директора «Київський метрополітен» Віктора БрагінськогоМешканці Києва вимагають звільнити директора метрополітену. Кияни скаржаться, що за майже 10 років столичне метро не розвивалось.

Про це йдеться в електронній петиції, опублікованій на сайті Київради 11 грудня 2023 року.

Не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua» та читайте новини.

За словами автора петиції, Павла Постоєнка, за майже 10 років не відкрилося жодної нової станції, а зараз багато станцій опинилися в аварійному стані, через що їх закрили.

Просимо звільнити директора “Київський метрополітен” Брагінського Віктора. Його було призначено на посаду 16 липня 2014 року. За майже 10 років управління метрополітеном пройшла поступова деградація підприємства! Також за цей час не було відкрито жодної нової станції метро. Навпаки, через аварійність тунелів станції тільки закривають, – зазначив Постоєнко.

На момент підготовки матеріалу петицію підтримали 176 мешканців столиці. Для того, щоб на звернення відповів мер Києва Віталій Кличко, потрібно зібрати 6000 голосів, для цього є ще 59 днів.

Раніше ми писали, що з 9 грудня в столиці перекриють 6 станцій метрополітену. Буде зупинено рух поїздів між станціями "Деміївська" та "Либідська". Та раптово станції перестали працювати раніше.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW