У Києві ввели нові правила розміщення вивісок на фасадах: що змінилосьУ Києві змінилися правила розміщення вивісок на фасадах будинків.

Як повідомив Офіційний портал Києва, відповідне рішення ухвалила Київрада вчора, 14 грудня.

Цим рішенням:
введено вимогу до відстані між вивісками для одного суб’єкта господарювання (10 м);
введено вимогу до відстані між кронштейнами в залежності від форматних зон;
уточнено площу вивісок у залежності від форматних зон;
додано нові типи вивісок (маркіза, інформаційна табличка);
запроваджено зміни у процедурі оформлення вивісок;
посилено відповідальність за повторне самовільне розміщення вивіски.

Раніше норма відстані між вивісками не діяла, що дозволяло власникам розміщувати будь-яку кількість конструкцій на фасаді свого закладу.

Крім того, змінами визначено, що розміщення вивісок на фасадах будівель-об’єктів культурної спадщини, допускається лише у вигляді конструкцій, що складаються з окремих літер і не мають пласкої основи, кронштейнів чи маркіз.

Додано можливість розміщення комерційного найменування на вивісці. Це дозволить бізнесу, який перебуває на етапі реєстрації своєї торгової марки та не має юридичної можливості відобразити її на вивісці, натомість розмістити комерційне найменування закладу.

Також запроваджено новий тип вивіски у вигляді інформаційної таблички, який не потребує подачі повідомлення. Це конструкція площею 0,3 кв. м, на якій має бути відображене повне найменування юридичної особи та графік роботи закладу.

Також не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua». Там ми публікуємо ще більше новин, щоб ви завжди були в курсі та нічого не пропустили.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW