Як отримати грошову компенсацію за пошкоджене житло: покрокова інструкціяВночі 13 грудня, російські окупанти вкотре атакували столицю балістичними ракетами. Усі ракети вдалося збити бійцям зенітного ракетного підрозділу Повітряних сил. Падіння уламків спричинили пошкодження будинки, є постраждалі.

Депутатка Київської міськради Ксенія Семенова на своєму телеграм-каналі опублікувала інструкцію про те, як містянам отримати грошову компенсацію за пошкодження житла.

1. Зробіть фотографії пошкодження житла та завантажте їх разом з описом до “Дії” у розділ “єВідновлення”. Заповніть необхідну інформацію. В тому ж розділі потрібно клікнути “Подати заяву на виплату”. Це може зробити власник або співвласник оселі. Якщо квартира орендована, то попросіть про це власника житла.

2. Поліція фіксує пошкодження, а потім їх має підтвердити місцева комісія. Після цього ви отримаєте компенсацію.

“Головне – скло можете прибирати. Але гроші, які прийдуть, можна буде витрачати тільки на ремонт і відповідні магазини”, - зазначила Семенова.

3. Місто дає одноразову виплату 10000 гривень. Заяву на неї можна подати в управлінні соцзахисту району. Подає власник квартири.

4. Ремонти будинків (і вікон в тому числі) виконуються за бюджетні кошти. Також допомагає Червоний хрест, але лише соціально вразливим верствам населенння (пенсіонери, багатодітні і т.д.)

5. Можна отримати матеріальну допомогу, яку видають в депутатських приймальнях.

“Там загальна сума дуже лімітована. Але попитайте районні депутатські приймальні, може ще не у всіх вичерпалася. Від 3700 до 10000 може бути. Якщо більше 3700, то маєте дати акт про пошкодження. Для цієї виплати треба мати реєстрацію у Києві або статус ВПО, власником квартири бути не обов‘язково”, - додала Семенова.

Нагадаємо, що раніше ми писали про те,  куди поселять людей із пошкоджених будинків у Києві.

Також не забувайте підписуватись на наш Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua». Там ми публікуємо ще більше новин, щоб ви завжди були в курсі.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW