Обкрадав пацієнтів, ледь не вбив тещу і не тільки: у Києві засудили лікаря-стоматологаУ Києві суд виніс вирок столичному лікарю-стоматологу за ряд вчинених злочинів.

Про це повідомляє Київська міська прокуратура.

Прокурори довели, що в період з 2019 по 2020 рік 35-річний лікар-стоматолог обманював пацієнтів з приводу реального обсягу лікування і таким чином ошукав їх на 400 тисяч гривень.

"У березні 2020 року лікар-стоматолог під приводом необхідності здійснення медичних процедур проник до житла 70-річної пацієнтки та викрав банківську картку, з якої в подальшому зняв 78 тис. гривень.

У подальшому, будучи викритим цією ж потерпілою у шахрайстві, обвинувачений намагався заподіяти їй смерть від ураження струмом. Для цього він приніс електричні дроти до будинку, де вона проживала, та під’єднав їх до щитка біля її квартири", - розповіли в прокуратурі.

Також був випадок, коли він “накачав” пацієнтку сильнодіючим препаратом, і скориставшись її безпорадним станом - вкрав у неї понад 60 тисяч гривень.

У Києві суд виніс вирок лікарю-стоматологу, Київська міська прокуратура

У Києві суд виніс вирок лікарю-стоматологу, Київська міська прокуратура

Окрім того злочинець намагався помститися колишній тещі, і пошкодив гальмівний шланг та систему газо-балонного обладнанняїї автівки, щоб створити всі умови для ДТП. На щастя, під час руху авто жінка змогла здійснити екстренне гальмування за допомогою ручних гальм і уникнути небезпеки для життя.

В суді звинуваченй погрожував прокурору, у зв’язку з чим йому додатково інкриміновано ч. 1 ст. 345 КК України.

За скоєне суд виніс киянину вирок у вигляді 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Ще більше новин читайте в нашому Telegram-каналі «Головні новини Києва – 44.ua». Також не забувайте підписуватись.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW