Відтепер в столичний ЦУМ пускатимуть навіть з великими собаками: кияни відреагувалиКиївський торгівельний центр ЦУМ оновив політику “pet friendly”. Відтепер до нього пускатимуть киян з домашніми тваринами, в тому числі з великими собаками.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі повідомила директорка з комунікацій інвестиційної групи System Capital Management, яка є власником ТЦ Наталія Ємченко.

Вона додала, що тварини обов’язково мають бути на повідку.

“Це наша відповідь на вашу критику, що із великими собаками до ЦУМу було не можна. Вже точна можна. Перевірила”, - додала Наталя.

В коментарях більшість містян раді новій ініціативі. Втім, деякі громадяни зауважують про ризики такого рішення.

"Як інструктор-кінолог, я гарантую, що не існує собак, які на 100% гарантовано поводяться адекватно, що не існує людей, які адекватно оцінюють себе і свого собаку, і що алергіку взагалі начхати на адекватність собаки, від шерсті якого він в анафілактичному шоці...", - зауважив Олександр Мордкович.

Коментарі киянКоментарі киян

Деякі дописувачі зазначили, що для людей з алергією на тварин в такому випадку похід до торгового центру може обернутися небезпекою для життя.

Ще більше новин читайте в нашому Telegram-каналі «Головні новини Києва – 44.ua». Також не забувайте підписуватись.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW