Столиця отримала від Варшави сучасне дитяче реабілітаційне обладнанняСтолиця отримала від мерії Варшави в якості гуманітарної допомоги сучасне дитяче реабілітаційне обладнання.

Як повідомив міський голова Києва Віталій Кличко, його загальна вартість перевищує 10 млн грн.

"У січні цього року мер Варшави Рафал Тшасковський відвідав Київський міський центр реабілітації дітей з інвалідністю та запропонував допомогти в закупівлі необхідного обладнання. І Київ вже отримав від мерії Варшави в якості гуманітарної допомоги сучасне дитяче реабілітаційне обладнання, загальна вартість якого склала понад 10 млн грн. Столиця продовжує розбудову сучасної системи реабілітації дітей з інвалідністю. На жаль, за час повномасштабної війни кількість дітей з інвалідністю в Києві збільшилася на 2,5 тисячі. На січень 2022 року таких дітей було трохи більше 12 тисяч, сьогодні - понад 14,5 тисяч", - розповів Кличко.

Польські партнери передали, зокрема, кабіни з тренажерною драбиною та обладнанням, реабілітаційні столи з електричним регулюванням висоти, динамічні та статичні вертикалізатори, стоячі каркаси для дітей.

Також Київ отримав пристрій для навчання ходьбі з динамічним розвантаженням й електричною біговою доріжкою, багатофункціональний стіл для мануальної терапії рук, інтерактивну підлогу та інше.

Це обладнання встановлять у Центрі комплексної реабілітації та надання соціальних послуг для дітей і осіб з інвалідністю Подільського району. А робота для механічної підтримки ходьби - в Київському міському центрі реабілітації дітей з інвалідністю.

Нагадаємо, київські рятувальники отримали нову 42-метрову автодрабину.

Ще більше новини Києва, Київщини та України читайте в нашому Telegram-каналі «Головні новини Києва – 44.ua». Також не забувайте підписуватись.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW