У Києві планують закрити на ремонт ще дві станції метро: коли і якіВ столиці ще дві станції синьої гілки метро потребують ремонту.

Про це повідомляє заступник начальника КП "Київський метрополітен" Дмитро Пінчук, пише "Телеграф".

"У зв’язку з фізичною зношеністю та необхідністю поліпшення експлуатаційних характеристик потребує проведення планового капітального ремонту ділянка тунелів по І-й головній колії "Почайна" та "Тараса Шевченка". Підприємство проводить закупівлю проєктних робіт. За ділянкою ведеться постійний періодичний нагляд. Безпека руху поїздів та безпечне перевезення пасажирів забезпечені". - сказав він.

Раніше начальник київського метрополітену Віктор Брагінський пояснював, що тунель між станціями "Тараса Шевченка" і "Почайна" будували у 1980-х роках, і він має деякі особлвості.

Цю ділянку планується закрити на капітальний ремонт влітку 2024 року.

"Тунель змінює габарити: стає еліпсоїдної форми. Але жодної небезпеки для пасажирів нема. Ми планували влітку наступного року налагодити наземне сполучення і перекрити цей відрізок для ремонтних робіт. Ремонти — нормальна ситуація, їх проводять в усіх країнах, де є метро", — розказував керівник КП в інтерв'ю OBOZ.UA.

Раніше ми писали про Вода йде зі стін: у Києві на ще одній станції метро калюжі води - чи варто хвилюватися?

Досі не підписані на наш Telegram-канал "Головні новини Києва – 44.ua"? Тоді хутчіш долучайтесь, щоб бути в курсі всіх подій та нічого не пропустити.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW