Все не так просто: стало відомо про ймовірні мотиви депутата, який підірвав гранати на сесіїШокуючий випадок, який трапився на Закарпатті, де діючий депутат громади приніс у сесійну залу та підірвав протипіхотні осколочні гранати РГД-5, викликає ще багато запитань.

Поки що потерпілі отримують медичну допомогу в лікарні.

Колишній сільський голова Керецьків Михайло Маровді розповів 24 Каналу про те, чому Батрин підірвав гранати.

Ймовірною причиною цього став конфлікт, який був між депутатом і нинішнім сільським головою Михайлом Мушкою.

Маровді наголосив, що дуже добре знав Сергія Батрина, бо працював з ним в ініціативній групі останні пів року. Батрин був самодостатнім чоловіком та бізнесменом. Але не зрозуміло, для чого депутату була потрібна посада секретаря сільради, на яку він хотів балотуватися в день теракту.

"Батрина, певно, дістала ця несправедливість. Ми просили згідно з законом про доступ до публічної інформації дати видрук про рух коштів, про зарплати (очільників сільради – 24 Канал) тощо. А він Мушка не робив нічого", – сказав колишній голова сільради.

Він також зазначив, що було розслідування про те, що нинішні очільники села також вкрали ВАЗи, які мали йти на фронт. За словами Маровді, кримінальних справ на Мушку зараз є багацько, попри це його не знімали з посади попри кримінальні справи.

В мережі з'явилося фото одного із потерпілих під час теракту

Все не так просто: стало відомо про ймовірні мотиви депутата, який підірвав гранати на сесії, фото-1

Зараз відомо, що депутат-підривник вже прийшов до тями.

Палату депутата Сергія Батрина охороняє поліція, щоби родичі потерпілих не влаштували над ним самосуд. Наразі депутата допитують.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW