Загони вилову ухилянтів від мобілізації: що це таке і як вони діютьМобільні комісії для пошуку та вилову громадян, які намагаються уникнути мобілізації, отримали спеціальні повноваження.

Їх створили у Миколаївській області для посилення заходів щодо мобілізації населення. Про це в інтерв’ю розповів голова Миколаївської ОВА Віталій Кім, пише ЕН.

Віталій Кім зазначив, що часом українці при зустрічі з працівниками ТЦК відмовляються надавати документи, аргументуючи відсутністю у тих повноважень. Таким чином ухиляються від отримання повісток. Ця ситуація буде виправлена.

Так, на Миколаївщині видали укази, які наділяють працівників ТЦК необхідними повноваженнями. Зокрема, працюватимуть мобільні комісії, завданням яких є відлов ухилянтів.

“Ми видали накази для повноважень, посвідчень. Усі ці речі, що були недоопрацьовані, ми доопрацювали на обласному рівні. Комісії мобільні будуть їздити, перевіряти, ухилянтів ловити”, – зазначив голова ОВА.

Водночас Віталій Кім заявив, що відсоток людей, які після ВЛК йдуть у військо, досить високий і область показала найкращий результат щодо мобілізації.

“Миколаївщина показала за результатами місяця найкращий показник в Україні щодо мобілізації”, – наголосив Віталій Кім.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW