Співак Тарас Тополя різко висловився, про тих, хто розкритикував пісню "Фортеця Бахмут"Український співак, фронтмен гурту "Антитіла" Тарас Тополя гнівно відповів лідеру гурту O.Torvald Жені Галичу, який розкритикував пісню "Фортеця Бахмут".

Виконавець заявив, що йому взагалі-то все одно, що кажуть про його творчість інші музиканти. Тим не менш, трек для Тараса Тополі є неабияк важливим, адже він написаний з власних переживань та емоцій. Співак додав, що учасники "Антитіл" були на фронті та на власні очі бачили жахіття війни.

"Мені пох*й, що говорить Женя Галич та інші музиканти. Щодо того, чи ця пісня потрібна була... Нехай Женя пройде через те, що пройшли "Антитіла", потім понаписує своїх пісень, на які мені також буде пох*й. Реакції інших я обговорювати не хочу", - різко висловився Тарас Тополя на проєкті "Розмова".

Лідер "Антитіл" наголосив, що пісня "Фортеця Бахмут" була неабияк потрібною, коли в місті велися активні бойові дії з російськими окупантами. До слова, композиція піднімала бойовий дух та вселяла надію. Також Тополя наголосив, що найкращим для нього відгуком є те, як реагують на трек саме військові.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW