Київщину відвідала міжнародна делегація учасників транспортного форумуКиївщину відвідала міжнародна делегація учасників транспортного форуму , фото-1

Київську область з візитом відвідала міжнародна делегація учасників транспортного форуму. До неї увійшли представники Литви, Швеції та Канади.

Начальник управління міжнародного співробітництва Київської ОВА Микита Геращенко показав гостям Романівський міст, який став єдиною дорогою життя під час окупації. Делегація ознайомилася з відбудовою найбільш зруйнованого кварталу Ірпеня між Гостомельським шосе, вулицями Северинівською, Багірова, 10-ю і 11-ю Лініями. Також у ході візиту до Гостомеля учасники оглянули аеродром ДП «Антонов», де російською армією був знищений літак АН-225 «Мрія».

Представники КОВА подякували делегатам із Литви, Швеції, Канади та учасникам Міжнародного транспортного форуму за візит та увагу до Київської області.

Нагадаємо, що у серпні цього року Президент Литви Ґітанас Науседа та начальник КОВА Руслан Кравченко відкрили дитячий садок у Ірпені, відновлений за рахунок Литовської Республіки.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW