"Він хотів з нами, але не судилося": дружина Романа Сасанчина забрала дитину й поїхала святкувати до батьків без чоловікаШанувальники наймолодшого переможця “Голосу” співака Романа Сасанчина переживають, чому дружина залишила його на свята та несподівано поїхала з дитиною до батьків.

Після того, як у 2020 році молодий співак із села Садки Тернопільської області Роман Сасанчин переміг у найпопулярнішому співочому конкурсі “Голос”, за його творчістю цікаво спостерігали десятки тисяч шанувальників. Однак, через якийсь час фанати перейшли на його бурхливе особисте життя, яке виявилося не менш цікавим.

За три роки юний артист, якому на момент участі в конкурсі було всього 18 років, встиг одружитися, завести дитину, майже розлучитися і врешті-решт повінчатися з матір’ю своєї дочки Елізабет – блогеркою Іванною, яка дуже докладно ділиться всім, що відбувається в їхній родині, зі своїми підписниками в Instagram, пише elegantwoman.

"Він хотів з нами, але не судилося": дружина Романа Сасанчина забрала дитину й поїхала святкувати до батьків без чоловіка, фото-1

Так, напередодні Іванна натякала напроблеми в сім’ї та зі сльозами на очах скаржилася, що їй не подобається ставлення чоловіка до себе, що вона почувається “прислугою”. Також дівчина розповіла, що перебуває на межі і готова “здатися та вибрати легший шлях…”.

Це було в листопаді, а днями Іванна зібрала речі та поїхала з маленькою дочкою до батьків у село. Про це блогерка повідомила у Instagram-stories.

“Чому так надовго у село і без РОМАНА? А як на свята? Ви що окремо будете?”, – занепокоїлися фанати.

До речі, у коментарі дружина Сасанчина зазначила, що чоловік теж хотів поїхати з нею, але йому не вдалося.

“Я дуже хотіла на свята в село, а Роману нажаль не вийшло, хоч також дуже хотів. Ми до нового року приїхали, а після нр поїдемо до Києва”, – заспокоїла Іванна.

"Він хотів з нами, але не судилося": дружина Романа Сасанчина забрала дитину й поїхала святкувати до батьків без чоловіка, фото-2

Нагадаємо, що дружина Романа Сасачина не вперше виносить сімейні проблеми на публіку, за що неодноразово наривалася на критику. У відповідь Іванна каже, що не збирається “мовчати і тримати все у собі” і всім невдоволеним запропонувала відписатися з її блогу.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW