У Краматорському районі на цукерки для дітей витратили найбільше на Донеччині — понад 3 млн грнЖурналісти Вільного радіо проаналізували закупівлі та з’ясували, скільки солодощів отримають до свят діти з різних громад Донеччини.

Спойлер: Найбільше грошей на цукерки до свят витратили у Краматорському районі.

Одні з найдешевших подарунків до свят отримають деякі дітлахи з Бахмута (по 92 гривні за пакунок цукерок), а найдорожчі (по 500 грн за кожен) — вихованці Добропільського центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю. Громади Донеччини вже замовили тисячі пакунків цукерок, аби вітати дітей із зимовими святами. Загалом витратили на це 7 мільйонів 348 тисяч гривень. 

У Краматорському районі на цукерки витратили найбільше на Донеччині — понад 3 млн грн.

Найбільше на солодкі подарунки витратили у Краматорську: там придбали 8 313 кілограмів різних видів цукерок за понад 2 млн грн. Кількість пакунків, що сформують з цих солодощів, замовники не вказують. Такі подарунки до свят отримають діти, які перебувають на підконтрольній уряду території України та опинилися в складних життєвих обставинах через війну.

Набори цукерок мають отримати й 2395 дітлахів з селища Олександрівка та інших в громаді. На це хочуть витратити 285 тис. грн.

У Черкаському та громаді новорічні набори від селищної ради отримають 92 дитини, заплатили близько 18 тис. грн.

Для учнів освітніх закладів Костянтинівки та сіл громади придбали 1287 кілограмів цукерок. Вони обійшлися у понад 350 тис. грн.

Півкілограмові набори солодощів отримають і 942 дитини з Лимана та громади. Цукерки коштували близько 200 тис. грн.

У виконкомі селища Новодонецьке для дітей громади купили 1085 новорічних подарунків за майже 140 тис. грн.

У селі Іллінівка для себе та інших сіл громади замовили близько 31 кілограма цукерок за трохи більше ніж 12 тис. грн (кількість дітлахів, яким подарують солодощі невідома).

У Краматорському районі на цукерки для дітей витратили найбільше на Донеччині — понад 3 млн грн, фото-1

Читайте також:"760 тисяч гривень зарплатні, автівка будинок і не тільки" - Що задекларував очільник Слов'янської МВА Вадим Лях

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW