Сучасне обладнання, затишні й комфортні умови перебування дітей – це реальність, втілена в Лікарні №2 імені Віктора Павлусенка, — ВІДЕОЗдоров’я – наш безцінний скарб.

Дбати про нього вкрай важливо. Сьогодні ми розповімо про одну з лікарень Житомира, де добрі лікарі-чарівники повертають здоров’я своїм пацієнтам.

Мова піде про КП «Лікарня №2» імені В.П. Павлусенка Житомирської міської ради.

Віктор Помирляну медичний директор КП «Лікарня №2» імені В.П. Павлусенка Житомирської міської ради розповідає:

«Ми перебуваємо в реконструйованому відділенні хірургії. Воно відремонтоване відповідно до сучасних вимог: палати, операційні. Сучасне високотехнологічне обладнання: наркозно-дихальні апарати, операційний стіл, лампа, електрохірургія, обладнання для малоінвазійних втручань. Також є відеоскопія. Це дозволяє надавати якісну допомогу нашим пацієнтам.

Відділення очолює досвідчений висококваліфікований хірург, відомий у Житомирі та поза його межами – Довгаль Микола Павлович. Під його керівництвом працюють справжні професіонали своєї справи. Зокрема, досвідчені хірурги і лор-лікарі»

За останній час лікарня прийняла 1200 маленьких пацієнтів. Тут провели понад 700 оперативних втручань різної складності.

Якісні зміни відбулися завдяки коштам міського бюджету, активній особистій участі депутатів та Житомирського міського голови Сергія Сухомлина, підтримці Першої леді Олени Зеленської. І, звичайно ж, завдяки добрим чарівникам – найкращим лікарям!

«Відвідав дитяче хірургічне відділення вже обʼєднаної Лікарні №2 імені Віктора Павлусенка у Житомирі. Ще два роки тому воно було зачинене, у зв’язку з відсутністю ремонту. Вирішили його відновити. Я, як народний депутат України, направив 3,2 млн. гривень, також Житомирська міська рада доповнила кошти на обладнання та ремонт. Чудовий приклад синергії! 

Зараз маємо нове хірургічне відділення з гарними палатами та новим обладнанням! Також на базі дитячої лікарні працює «Школа Супергероїв», створена за ініціативи першої леді Олени Зеленської. 

Для мене як народного депутата пріоритетною є підтримка лікувальних закладів та піклування про здоров’я дітей. Важливо, що, попри воєнне лихоліття, нам спільно вдається забезпечувати втілення вкрай необхідних змін у сфері охорони здоров’я», - зауважує народний депутат з Житомирщини Сергій Кузьміних.

Вкотре наголошуємо, що наша сила – в єдності. Тільки разом, тільки спільними зусиллями ми наблизимо перемогу якомога швидше! І сьогодні ми розповіли саме про такий вдалий приклад згуртованості!

Сучасне обладнання, затишні й комфортні умови перебування дітей – це реальність, втілена в Лікарні №2 імені Віктора Павлусенка, — ВІДЕО, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW