Реабілітація захисників України — один з ключових напрямків роботи Фонду братів Кузьміних, — ВІДЕОРеабілітація захисників України - один з ключових напрямків роботи Фонду братів Кузьміних.

Протягом семи років у Житомирі діє центр, де фахівці працюють над фізичною реабілітацією поранених військовослужбовців.

Про це на своїй Фейсбук-сторінці написав народний депутат з Житомирської області, співзасновник Фонду Сергій Кузьміних.

«За ці роки ми познайомилися з багатьма героями, історії яких мотивують кожного з нас ставати кращими і любити Україну так, як люблять її наші воїни.

Один з них – військовослужбовець Андрій. Обороняючи українську землю, він отримав бойове кульове поранення лівої нижньої кінцівки. Далі була операція з видаленням кулі, затим - накладення апарату зовнішньої фіксації. Після лікування у військових шпиталях, у серпні цього року молодий чоловік прибув до нашого реабілітаційного центру. За цей час пройшов три періоди реабілітації», - зауважив Сергій Кузьміних.

Результат: ПОВНЕ ВІДНОВЛЕННЯ амплітуди руху в колінному суглобі, тонусу і витривалості м'язів кінцівки. Результати реабілітації мають велике значення для пацієнта, адже відновлення функцій дає змогу військовослужбовцю працювати і жити в суспільстві, відчувати повноту життя.

Реабілітація захисників України — один з ключових напрямків роботи Фонду братів Кузьміних, — ВІДЕО, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW