Україні потрібна мобілізація для підтримки наявної чисельності Сил оборони - БудановЧисельність Сил оборони сукупно, умовно кажучи, становить близько мільйона ста тисяч осіб, і ці обсяги не може перекрити жоден рекрутинг.

Тож без мобілізації Україна обійтися не зможе.

Про це під час дискусійної панелі "2024: виклики і перспективи", яка проходила в рамках спільного проєкту LB.ua і EFI Group "Нова країна", заявив очільник ГУР Кирило Буданов

"Для розуміння: сукупно Сили оборони України зараз — назву трошки умовну кількість, щоб ми не підійшли до держтаємниці — мільйон сто. Ніякий рекрутинг такі обсяги покрити не може. Виключно мобілізація. Треба відкидати навіть думки, що від мобілізації можна відійти. Не можна. Мільйон сто не покриє ніякий рекрутинг. Це така ж проблема, як і з боєприпасами, бо обсяги — величезні", - заявив Буданов.

За його словами, цю кількість треба тримати постійно.

Він сказав, що одним із головних питань щодо цього є мотивація громадян.

"З'являється наступне питання: люди, всі, хто хотіли, вони прийшли. Кого призивають? На жаль, відповіді гарної тут не буде. Якщо не знайти для них мотивацію, то скільки б людей — примусово, не примусово - або згідно з якимись нормами законодавства ми б не загнали — їхній ККД буде майже нульовий. Що, у принципі, і відбувається останнім часом, це теж треба визнавати відверто", - розповів глава ГУР.

Як зазначив очільник воєнної розвідки, є певні причини для того, що люди не хочуть іти у Сили оборони.

"Зараз у Силах оборони платять гарні гроші. Тобто, мотиваційний чинник як матеріально-фінансова винагорода - точно вже не перший. І постає питання: чому так? Однієї відповіді я не знаю, і я впевнений, що її не існує. Це комплексна проблема", - вважає Буданов.

На його думку, гроші тут не вирішать проблему.

"Тут потрібен і правильний соціальний діалог, і правильне обґрунтування, але просто словами це вже не вирішити", - заявив він.

Читайте також:

  • Мобілізація студентів та відпуска для бійців з полону: що готує новий законопроєкт

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW