"Мета ворога – наступ на Часів Яр, Слов’янськ, Краматорськ", - СирськийРосійські війська наступають на Куп‘янському, Лиманському та Бахмутському напрямках.

Про це повідомив командувач Сухопутних військ Збройних сил України Олександр Сирський. Також він додав, яка зараз мета ворога.

"На Куп‘янському, Лиманському та Бахмутському напрямках тривають наступальні дії ворога.Бахмутський напрямок залишається надзвичайно важливим для російських загарбників. На ньому вони зосереджують основні зусилля і для ведення штурмових дій застосовують найбільш боєздатні підрозділи десантних військ, морську піхоту та сформовані з колишніх злочинців підрозділи "Шторм Z" та "Шторм V".

Мета ворога на цьому напрямку зрозуміла – це наступ на населений пункт Часів Яр, потім на Костянтинівку, Дружківку, Слов'янськ, Краматорськ з подальшим виходом на кордони Донецької області", - йдеться в повідомленні.

Командувач Сухопутних військ зазначив, що на Лиманському напрямку російські окупаційні війська перейшли до постійних атак позицій українських військ в напрямках Макіївки та Тернів. Ведуться бойові дії на Сіверському напрямку.

Читайте: 

  • Україні потрібна мобілізація для підтримки наявної чисельності Сил оборони - Буданов

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW