В очікуванні новорічного дива: у Житомирі вже другий тиждень поспіль працює “Різдвяна майстерня», — ФОТОРЕПОРТАЖВже другий тиждень поспіль працює “Різдвяна майстерня» Міського культурно-спортивного центра Житомирської міської ради.

Про це повідомляє Житомирська міська рада.

Вона працює увесь грудень у більшості підліткових клубів Міського культурно-спортивного центру Житомирської міської ради, але саме щосуботи двері відчиняє Біла Зала на Київській.

І першими гостями майстерні стали дітки з особливими потребами та їх батьки. 2 грудня педагоги-організатори та керівники гуртків центру разом з дітками завзято майстрували святкові поробки: Наталочка Альшевська навчила виготовляти свічки з вощини, разом зі Світланою Шахрай дітлахи зробили власноруч ще й підсвічники, а Валентина Полосаткіна провела майстерку з плетіння мандали в стилі португальської зірки "Візерунок Душі".

Минулої суботи, 9 грудня, дітей Житомирської міської територіальної громади радо зустрічали Мольфарка Ксеня та Святий Миколай. А далі магічне дійство продовжили креативні педагоги-організатори та керівники гуртків центру: Єлизавета Ковальська навчила виготовляти святкові іграшки-підвіски «Різдвяна красуня», а з Олею Чумак діти робили прикраси на ялинку з ароматом цитруса «Різдвяник»; розмаїттям кольорів радували новорічні 3-D листівки «Різдвяна казка» від Олени Цимбалюк; Олена Балабашина провела майстерку з плетіння мандали в стилі португальської зірки "Візерунок Душі", а Ірина Рускевич підіймала настрій іграшками з проволоки happy time «Різдвяний настрій .

16 грудня казкова майстерня прийматиме виключно дітей внутрішньо переміщених осіб. Разом з Центральною міською бібліотекою ім..Василя Земляка буде влаштовано «Зимовий пікник» для ВПО, де на гостей чекатимуть не лише смаколики, а й цікаві розваги. Дітки разом з майстринями виготовлятимуть новорічні листівки, маски «Дракоша», традиційні свічки з вощини та підсвічники.

І закінчиться цикл святкових майстерок традиційно, у суботу, 23 грудня. Учасники будуть шити новорічні іграшки з фетру, розмальовувати гіпсові фігурки, виготовляти листівки. Цього дня на гостей майстерні чекає багато цікавинок та сюрпризів!

«Різдвяна майстерня» Міського культурно-спортивного центра Житомирської міської ради запрошує на гостину!

Житомирська міська рада

Фото: Ігор КосташAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW