Масштабний збій у «Київстар»: користувачі не можуть перейти на інших операторів у внутрішньому роумінгуУ «Київстарі» досі працюють над відновленням мобільного зв’язку. Про це заявили в офіційному коментарі компанії.

Згідно із заявою, сьогодні в мережі стався технічний збій, у результаті чого можуть бути недоступними послуги зв’язку та доступу в Інтернет у частин абонентської бази.

Зазвичай, у разі проблем зі зв’язком користувачі стільникового зв’язку можуть перейти на мережу іншого оператора у внутрішньому роумінгу.

Однак джерела у Міністерстві цифрової трансформації України повідомляють, що характер нинішнього збою не дозволяє цього зробити.

Отож, чекаємо офіційних коментарів для громадськості та ЗМІ.

А поки ж мережею шириться інформація, що збій в роботі «Київстар» стався через хакерську атаку на ядро мережі

Тож через це українці не можуть перейти на інших операторів. Нацроумінг не працює через те, що мережа «Київстару» не може передати інформацію про своїх абонентів іншим операторам внаслідок збою.

Сьогодні користувачі «Київстар» на собі відчули як це воно – бути в сучасному світі без зв’язку. І, варто зауважити, що це ще й який дискомфорт. У нинішніх реаліях без нормального зв’язку – ніяк. Комунікувати з рідними, працювати онлайн, чи просто користуватись соцмережами – для цього всього нам потрібен нормальний зв’язок та Інтернет. Просто констатація факту.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW