У Польщі відкрилася виставка "Маріуполь-Гданськ: міста-побратими, історії-побратими", - ФОТОУ Польському інституті Відня відкрилася виставка "Маріуполь-Гданськ: міста-побратими, історії-побратими", яка демонструє силу та важливість солідарності та співпраці між людьми, між містами та між країнами перед обличчям війни.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці Маріуполь - туристичне місто.

На виставці представлені твори різноманітних авторів, серед них акварельні картини Данила Мовчана, дивовижна фотографія «Світло переможе» Дмитра Козацького, колажі та розповіді від Анастасії Дмитрук про захисників "Азовсталі" із її книги "Очі Маріуполя". 

Колажі із зображенням Маріуполя та Гданська були створені спеціально для цієї виставки в рамках співпраці українського фотографа та цифрового художника Андрія Гупси та польського фотографа Карола Ненартовича. Також виставлено фотографії щоденника 8-річного хлопчика Єгора Кравцова, якому довелося переховуватися в підвалі в окупованому Маріуполі.

На виставці можна побачити портрети та історії людей, які змогли втекти з окупованого Маріуполя – проєкт Алевтини Швецової та фотографа Сергія Макарова, представлений у вигляді інсталяції від Яни Гринів, з 3-метровими плівками, які очікують на прояв.

Крім того, на виставці демонструють короткометражний фільм про Маріуполь з історичним зображенням "Азовсталі" за сімейними щоденниками Зої Лактіонової

Виставка триватиме до 23 лютого. Зібрані кошти підуть на закупівлю медичних джгутів.

Читайте також:

Гданськ допоможе культурному відродженню Маріуполя, - ФОТО

"Ренесанс" окупованого міста. У Гданську відбувся благодійний концерт маріупольського камерного оркестру, - ФОТО, ВІДЕОAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW