Окупанти пропонують жителям анексованого Криму іпотеку у Маріуполі, - ФОТОФАКТНа кримських телеграм-каналах почали продавати маріупольську нерухомість у іпотеку.

Оголошення з пропозицією містять детальний опис житла у мікрорайоні "Нєвський". Тобто мікрорайон, який окупанти з самого початку анонсували як житло для постраждалих від війни маріупольців, тепер продається, причому не тільки маріупольцям, а і кримчанам, а також мешканцям російських регіонів.

Переваги, які рекламують забудовники: невисока ціна як для російських новобудов, наявність всієї необхідної інфраструктури.

Screenshot оголошення/ Telegram ЧП Крым

Проте російськи забудовники не повідомляють потенційним покупцям про те, що будинки "Нєвського побудовані фактично на колекторі, який давно потребує ремонту, що каналізація у Маріуполі не працює, КНСи стоять затоплені фекаліями. Тож проблеми з витоком стоків "не туди" трапляються не тільки у старих будинках, а і у новобудовах.

І ще один "бонус" можуть отримати покупці іпотеки на "Нєвському - у вигляді далекобійних ракет, які прилітають акурат навколо мікрорайону через те, що поруч знаходяться військові бази росіян, виробничі потужності, стоянки військової техніки. Тож вибухи, які сталися в Маріуполі цієї ночі, відбуваються не вперше і не востаннє. До повної деокупації Маріуполя.

Читайте також:

Вибух у Маріуполі. Палає невідомий об'єкт на виїзді з міста, - ФОТО, ВІДЕО

До вибухів у Маріуполі причетні Сили оборони України, - МалярAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW