В окупованому Маріуполі церковний дзвін здали на металобрухт, - ФОТОДесятки тисяч тонн безгоспного металу, який зараз можна знайти на території окупованого Маріуполя, приносять настільки величезний прибуток, що це не залишилося непоміченим ватажком терористів "ДНР" Пушиліним. Він доручив провести рейди по пунктах прийому металобрухту у Маріуполі.

Як з'ясувалося, на металобрухт здають все, що тільки можна знайти в розореному місті – від традиційних металевих люків каналізації та кабелів до абсолютно нового обладнання металургійних та комунальних підприємств.

Деякі експонати здивували навіть терористів. Наприклад, церковний дзвін. Щоправда, невідомо з якого храму стягли дзвін місцеві маргінали. Цікаво також і яким чином його доставили на пункт приймання.

Зазначимо, що вивозом металу з захоплених підприємств Маріуполя загарбники почали займатися майже від початку окупації. Контролюють цей бізнес у місті так звані "кадирівці". Приклав руку до розкрадання металу й тодішній гауляйтер Костянтин Іващенко. 

Нещодавно у так званій "ДНР" затримано колишнього мера окупованої Макіївки Сергія Голощапова. Його звинувачують у мародерстві на маріупольському заводі "Азовелектросталь". Разом із Голощаповим затримали директора "Донецької промислової компанії" Олексія Петрусенка.

За версією місцевої поліції, вони разом із колегами вивозили із цехів "Азовелектросталі" металобрухт і продавали. Збитки оцінили у 518 мільйонів рублів. В "ДНР" вважають, що Голощапов міг допомагати колишньому гауляйтеру окупованого Маріуполя Костянтину Іващенко з мародерством.

Щоб припинити розкрадання металу у місті рік тому ватажок так званої "ДНР" Денис Пушилін навіть видав "указ", яким заборонив вивозити металолом з території ММК ім. Ілліча за межі "республіки", посилаючись на російське законодавство.

Наразі, за інформацією окупаційної адміністрації, у Маріуполі працює 8 пунктів. Достеменно невідомо, скільки з них, на думку окупантів, працюють незаконно.

ЧИТАЙТЕ нас в Телеграм-каналі Маріуполь 0629

НАДСИЛАЙТЕ свої повідомлення в Телеграм-бот 0629

ОБГОВОРЮЙТЕ новини в нашій групі Фейсбук - Маріуполь Місто-герой

ДИВІТЬСЯ нас на YouTubeAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW