Окупанти "націоналізували" майно Маріупольського меткомбінату ім. Ілліча у КримуУ Криму «націоналізовано» майно ще 77 юридичних і фізичних осіб, які «здійснюють підривну діяльність щодо Росії». В тому числі майно Маріупольського металургійного комбінату ім. Ілліча

Про це заявив голова російського парламенту Криму Володимир Константинов.

Загалом у списку близько 1150 об'єктів рухомого та нерухомого майна, який за словами Константинова уточнюватиметься та доповнюватиметься новими об'єктами.

«До переліку також включено майно різних аграрних підприємств, банків (у тому числі - Державного ощадного банку України), спортивних і реабілітаційних центрів, тенісного клубу в Ялті, Маріупольського металургійного Комбінату імені Ілліча тощо», – йдеться у повідомленні.

Яке саме майно ММКІ привласнили окупанти, Константинов не уточнив.

За його словами, рішення про так звану націоналізацію  ухвалено на заочному голосуванні.  

Також «націоналізовано» майно курортних комплексів, включаючи готель «Лондон» і «Готель 1001 ніч», парк-готель «МАРАТ» у селищі Гаспра та інші.

Константинов зазначив, що націоналізовано і майно українського бізнесмена Віктора Пінчука (він втратив житловий будинок та земельну ділянку площею 455 кв. м у Білоглинці) та екснардепа, уродженця Криму Андрія Сенченка (втратив 1/4 частки нежитлового приміщення в Ялті).

За даними Youcontrol, ПАТ "ММКІ" станом на 5 листопада 2023 року володіє 10 об'єктами нерухомості  в анексованому РФ Криму. 

Нагадаємо, СКОК "Ай-Даніль", який належав метпідприємству ім. Ілліча, росіяни "націоналізували" практично одразу після анексії Криму.

ЧИТАЙТЕ також: Як Російська федерація краде іноземні компанії і «перерозподіляє» маріупольськіAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW