У Рівному в госпіталі для військових встановили підйомник для транспортування пацієнтівУ Рівному запустили в експлуатацію сучасний пасажирський підйомник, який дозволить оперативно транспортувати пацієнтів госпіталю до операційної кімнати чи на перев'язку.

Як повідомили у Рівненській міській раді, втілити цей дуже потрібний проєкт вдалося повністю за благодійні кошти, загальна вартість яких складає більше мільйона гривень.

«Такий ліфт спрощуватиме транспортування військових, які зараз проходять лікування та реабілітацію після поранень. Приміщення цього медзакладу були спроектовані і збудовані свого часу так, що наявність ліфта тут передбачена не була, тож переміщення пацієнтів на операцію, перев'язку, діагностичні процедури - персоналу було здійснювати дуже складно. Тепер, наші військові медики зможуть надавати всю необхідну допомогу пораненим більш оперативно і якісно», - наголосив секретар міськради Віктор Шакирзян. 

Окрім цього, в черговий раз була передана гуманітарна допомога військовому госпіталю у вигляді медикаментів, перев'язувального матеріалу та іншого медичного приладдя та інструментарію.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW