Частина окупованого Маріуполя залишилися без опалення через аварійну зупинку котеленьУ тимчасово окупованому Маріуполі через аварію зупинили одну з найбільших котелень міста - "Західную". Без тепла залишилось декілька мікрорайонів міста.

Про це маріупольці повідомляють у місцевих Телеграм-каналах.

"Західна" знову не працює і люди знову сидять без опалення! Чому туди не повезли Марата Хусснуліна (в РФ призначили його "головним з відновлення анексованих українських територій, - ред.)? Те, що йому розповіли про ремонти фасадів – це дуже чудово, але фасади без опалення нікому особливо не потрібні!" - обурюються городяни.

Також, за словами маріупольців, не відомо за яких обставин окупанти аварійно зупинили котельню "Новотрубну".

Коли саме відновлять роботу котелень, невідомо. Вже кілька днів маріупольці вимушені обігрівати квартири приборами електроопалення.

Нагадаємо, що окупанти так і не змогли запустити в роботу всі міські стаціонарні котельні. Після обстрілів більшість з них не придатна для використання. Проблеми з відновленням роботи котелень у Маріуполі пов’язані з пошкодженим дороговартісним обладнанням. Ті котельні, які вдалось запустити, або які будуть запущені найближчими днями, отримали нові котли з росії. Проте цього обладнання не вистачає, а його монтаж або ремонт займає досить тривалий час. 

Тож вже другу зиму поспіль окупанти роблять ставку на роботу міні-котелень, які встановлюють у дворах багатоповерхівок. Проте цього року є проблеми із забезпеченням цих котелень пальним.

Читайте також:

Маріуполь замерзає. Десятки будинків без опалення

У Маріуполі окупанти збрехали про завершення ремонту у багатоквартирних будинках. Мешканців залишили без опалення

Гауляйтер Моргун пояснив жителям окупованого Маріуполя, чому досі холодно у їхніх домівкахAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW