"Поверніть моє життя з полону": у Миколаєві близькі військовополонених вийшли на мітинг, - ФОТОУ неділю, 17 грудня, у Миколаєві  родичі та близькі полонених військовослужбовців вийшли на акцію, аби вкотре нагадати, що у полоні росіян залишаються ті, хто став на захист України.

Нагадаємо, що останній обмін військовополоненими був ще у серпні. З того часу не відбулось ні одного обміну. У полоні росіян досі знаходяться і захисники України, і цивільні. Деякі з них - в полоні більше року. 

Як повідомляє редакція 0512, це вже друга акція за грудень.

Родичі та близькі полонених вийшли на вулиці з плакатами, аби нагадати, зокрема, і владі, що чекають на звільнення з полону своїх братів, чоловіків, та та дідусів. 

Зокрема були близькі миколаївських морпіхів, захисників з миколаївської 79-ї бригади, а також з полку НГУ. У полоні ті, хто боронив "Азовсталь" та міста на сході України.

Як відомо, Росія "славиться" своїм нелюдським поводженням з нашими військовополоненим, у той час як Україна дотримується усіх міжнародних конвенцій та не робить з російськими полоненими те, що творить російська сторона з українськими.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW