Миколаївцям на замітку: що робити, якщо через перебої зі зв’язком не приходить смс з номером е-рецептаЧерез хакерську атаку на "Київстар", все ще існують перебої з мобільним зв’язком. Виникає питання, як отримати смс з номером е-рецепта у такому випадку.  

Як повідомили в Міністерстві охорони здоров'я України, тимчасово на період відновлення звʼязку в ЕСОЗ будуть внесені зміни щодо формування електронного рецепта, які дозволять пацієнту отримувати номер та код е-рецепта навіть за відсутності звʼязку. 

Як зараз можна отримати рецепт на період відновлення звʼязку?

Для отримання нових рецептів з 15 грудня 2023 року лікар обовʼязково має надрукувати вам паперову інформаційну довідку або передати її в електронному вигляді. Така інформаційна довідка міститиме і номер рецепта, і код його погашення, який необхідно надати працівнику аптеки.

Якщо вам було виписано рецепт до 14 грудня включно, проте ви досі не отримали смс, ви можете повторно звернутися до лікаря. Лікар згенерує нову інформаційну довідку, яка міститиме дані, необхідні для погашення рецепта в аптеці.

Якщо попередньо вам був виписаний е-рецепт, проте смс все ж вдалося отримати – не потрібно інших  додаткових кроків. 

Зазначається, що ці зміни – тимчасові та вжиті на період кризи. Після повноцінного відновлення звʼязку серед усіх абонентів мобільного оператора, смс-інформування пацієнтів про номер та код погашення е-рецепта буде відновлено.

Нагадаємо, станом на ранок, 16 грудня, в Україні відновили доступ до мобільного інтернету "Київстар", проте все ще ведеться роботи по відновленню послуги SMS.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW